Plato Lojistik

Sevkiyat Planlama

LOJİSTİK

MILK-RUN

Çok Noktalı Sevkiyat

ZAMANINDA TESLİMAT

Düzenli Sefer Planlama

Milk-run operasyonlarında, günlük olarak partnerlerimizin üretim programına göre imalatçılardan fabrikalarına ulaştırılan malzemelerin özel akışını parti kısıtlarına (üretimi, stok ve mal kabul) göre bir planlama ile gerçekleştiriyoruz. Bu planlama kapsamında çok noktadan toplama yaparak, belirlenmiş zamanlamada kısa sürede, sık malzeme akışı sağlıyoruz. Bölge genelindeki önemli endüstri merkezlerinin tamamından, müşterilerimizin tesislerine talebe göre seferler planlıyoruz.

Dağıtım hizmetlerimiz mobil iletişim, elektronik harita ve entegre lojistik programlarıyla takip edilerek geniş araç filomuz ile sektör hizmetlerimizde partnerlerimizin ihtiyaçlarına göre tüm taşıma modellerini sağlıyor; güçlü bilgi sistemleri altyapımız sayesinde etkin çözümler üretiyoruz.

SIRALI SEVKİYAT

Yüksek Standarlarda Taşıma

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

Tüm Tedarik Zinciri Sevkiyatları

Yüksek standartlara sahip güvenlik öncelikli ve kalite yönetim sistemlerini eksiksiz uygulayarak sağladığımız dağıtım operasyonları ile partnerlerimizin ürünlerinin eksiksiz ve sağlam olarak doğru zamanda, doğru adreste olmasını sağlıyoruz.

İş ortaklarımızın tüm tedarik zinciri ihtiyaçlarını değerlendirerek onlara daha fazla değer yaratmak ve sektörel çözümler geliştirmek amacıyla tedarik zinciri çözüm geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Partnerlerimizin lojistik operasyonlarında iç lojistik hizmetleri kapsamında depolama, ürün tedarik, araç, iş makinası ve personel hizmetleri sunuyoruz.

0

P L A T O