Plato Lojistik

Depolama Hizmetleri

ANTREPO VE DEPO

Antrepo

Gümrüklü Antrepo

GÜVENLİ VE EKONOMİK

Profesyonel Antrepo Depolama

Serbest depolama alanlarımızın yanı sıra Gümrüklü A Tipi Genel Antrepomuz ile 2010 yılından bu yana özel müşteri isteklerine cevap veriyor, gümrük işlemlerine tabi eşyayı 4458 sayılı Gümrük Kanunun belirlediği kurallar çerçevesinde uluslararası standartlara uygun olarak ileri teknoloji ile donatılmış antrepomuzda gümrük işlemleri sonuçlanana kadar itina ile muhafazası sağlayarak, gerekli hallerde eşyanın manipülasyon ve elleçleme işlemlerini teknik ve deneyimli kadrolarımızla yerine getiriyoruz.

Deniz ve hava limanlarına gelen eşyaların geçici depolama statüsünde belirtilen sürelere tabi tutulmadan direkt antrepomuza aktarılması ile limanlarda oluşabilecek ek demoraj, ardiye ve benzeri giderlerin azaltılması sağlıyor Plato Antrepo gümrüklü antrepolarından, yurtdışı transit aktarma ve yurt içi farklı gümrüklere sevk işlemleri yapıyoruz.

Plato Antrepo gümrüklü antreposunda depolanan tüm malları PLATO güvencesi ve sigorta teminatı altında tutuyor, tüm ana hizmetlerin süreç analizleri ve performans ölçüm ve değerlendirmeleri kayıt altında tutularak sürekli iyileştirme faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

Depolama

Profesyonel Delopolama

YÜKSEK DEPOLAMA KAPASİTESİ

Profesyonel Antrepo Depolama

Başarılı depo yönetim uygulamalarını güncel teknoloji sistemleriyle entegre ederek geleceğin lojistiğine yönelik adımlar atıyor, iyileştirme ve verimlilik hedefleriyle katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Gümrüklü ve gümrüksüz, çok müşterili ve müşteriye özel lojistik tesisleri, müşteri depoları içerisindeki lojistik yönetimi ve aktarma merkezleri ile çok yönlü ve entegre depolama hizmetleri veriyoruz.

Eşyanın yangından korunmasına ilişkin olarak çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzeneklerimiz mevcut olup tüm depo, antrepo ve tesisi sürekli olarak ilaçlıyor eşyaların kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltılması, taşıtlara yüklenmesi, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi hizmetlerin yapılmasına yönelik depolarımızı gerekli ekipman donanımını sürekli olarak güncelliyoruz.

Kalite olgusu çerçevesinde sürekli mevzuat ve operasyonel eğitimler ile desteklenen ve yetkinliği arttırılmış, müşteri odaklı ve profesyonel kadromuz ile hizmet veriyoruz.

0

P L A T O