Plato Lojistik

History

CONNECTING AIR, ROADS AND SEAS

Logistics is generally the detailed organization and implementation of a complex operation. In a ecos general business sense, logistics.

Logistics is generally the detailed organization and implem entation of a complex operation. In a general business sense, logistics is the management of the flow of things between the point of origin and the point of consumption in order to meet requirements of customers or corporations.

Rosalina william

Founder
Timeline

OUR JOURNEY

Timeline

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yüksek Sorumluluk

Firma olarak sosyal sorumluluğu bu denli yüksek ürün grubunda hizmet anlayışının en üst seviyede tutulması gerekliliği bilincindeyiz. Bursa şubemiz ile bu hizmet ve kalitemizi en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Önce İş Güvenliği

İş Güvenliği

“Önce İş Güvenliği” odaklı olarak lider konumuna gelmek istediğimiz sektör içerisinde çalışanlara, ailelere ve topluma karşı olan sorumluluklarımızdan asla taviz vermeden, insana ve çevreye olan saygımızı her geçen gün artırarak, mesafe tanımaksızın hızlı, kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimize eksiksiz ve zamanında ulaştırmaktır.

Yenilikçi Çözümler

Tüm İhtiyaçlarınız İçin

CNR olarak ilkelerimizden ödün vermeden hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza yönelik yenilikçi ve pratik çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Tedarik Süreci

Ürün veya hizmet alımı

Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ürünlerin, en uygun fiyata ve zamanında teminini yaparak, işletmeleri bu doğrultuda harcayacakları zaman, enerji ve bütçeyi korumak.

0

P L A T O